ברוך הבא לחצר האחורית של עופר, מקום שבו אתה ומשפחתך או אתה וחבריך יכולים לבוא וליהנות מארוחה טעימה מאוד עם נוף נהדר ולהרגיש ממש כמו שהיית באחת מחצר החברים האחוריים של חבריך. החצר האחורית של עופר מספקת חוויה כזו עם מארח ושף מסביר פנים, עופר, שעושה כל מה שהוא יכול בכדי לגרום לכם להרגיש בבית! לעופר תמיד היה לו תשוקה לאמנות והוא נהג להשתמש בכשרונו האמנותי כתכשיט וכעת הוא משתמש בזה כדי ליצור ארוחות יוצאות דופן וטעימות לאורח שלו.

החצר האחורית של עופר התחיל כמבשלת מיקרו, שם עופר הזמין אנשים לנסות את בירות המלאכה שלו. ככל שיותר אנשים התחילו להגיע, וכרגיל עם שתיית בירה, אנשים רצו משהו לאכול. זה כאשר עופר החל להגיש את הבשרים המעושנים המפורסמים שלו עכשיו שהכין על שולחן עץ קטן עם גריל גז קטן ומעשנת ששאל מאחיו. ככל שיותר ויותר אנשים התחילו להגיע, התשוקה של עופר לספק ארוחה בלתי נשכחת גברה וכך גם התיאבון של האנשים לארוחות ועד מהרה הפסידה המבשלה למעשנת הבשר. מסעדה שהולכת וגדלה דורשת ציוד חדש ודברים אחרים ורוב הדברים הללו עופר חזר מחדש מחצרות ההצלה חזרה לציוד למסעדות תפעוליות והפך את רוב הפריטים במסעדה ל עודפים או חומרים מצילים.

במהלך 7 השנים האחרונות כמה דברים השתנו, אך התשוקה של עופר לעשן בשר וליצור ארוחה אמנותית לאורחו לא עשתה זאת. עופר מקבל את הבשרים שלו מקצבים מקומיים ואת כל התוצרת שלו מחקלאים מקומיים. מרבית התבלינים הטריים המשמשים והתה המוגש הם מהגן שלו באתר. התשוקה של עופר היא להתייחס לאורח שלו לחוויה ייחודית ולהעניק להם ארוחה נהדרת בסביבה מאוד רגועה וידידותית. התשוקה שלו עולה באש לשרת אותך, הזמן עכשיו

Chef Ofer Aviv

Tel: 054-7910480  |  Email: vulcan.tiles@gmail.com

 

© 2020 by Ofer Aviv